Корзина
51 отзыв
+380956803650
+380956803650
+380972792304
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
ЭНЕРГОЛИДЕР ХАРЬКОВ
Корзина

Реле напруги ZUBR

Електромеханічні реле ZUBR забезпечують професійний захист побутової та промислової техніки від недопустимих коливань напруги, струму чи потужності. Вони захищають від перекосу, порушення послідовності або злипання фаз, а також інших аварійних ситуацій у мережі. За допомогою ZUBR ви можете контролювати роботу підключених електроприладів, оптимізуючи їх енергоспоживання.

Широкий асортимент

Ви можете вибрати пристрої з номінальним робочим струмом від 5 до 63 А, потужністю від 1 000 до 13 900 ВА, та для монтажу як у розетку, так і на DIN-рейку.

Безпека при експлуатації

Більшість реле оснащені термозахистом. А корпус із самозагасаючого полікарбонату забезпечує додатковий захист при нештатних (аварійних) ситуаціях.

Широкий функціонал і продумана конструкція

Усі моделі оснащені затримкою на вмикання, що забезпечує додатковий захист вашої техніки, доки напруга не буде стабілізована. А деякі пристрої використовують алгоритм True RMS і професійно модель вимкнення навантаження.

Надійність комплектуючих

Для виготовлення реле ЗУБР ми використовуємо тільки високоякісні комплектуючі таких світових виробників, як EPCOS, Samsung, HTC та ін. Наприклад, німецькі конденсатори EPCOS у 3–4 рази повільніше втрачають ємність, тому служать у 3–4 рази довше.