Корзина
41 отзыв
Надежный продавец Prom.ua
+380956803650
+380956803650
+380972792304
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
ЭНЕРГОЛИДЕР ХАРЬКОВ
Корзина

Пам'ятка споживача АТ “Харківобленерго”

Пам'ятка споживача АТ “Харківобленерго”
Пам'ятка споживача АТ “Харківобленерго”
Порядок передачі даних про покази лічильників електричної енергії до АТ “Харківобленерго”
Порядок здійснення зняття та передачі даних про фактичні покази засобу обліку електричної енергії для побутових споживачів встановлюються Правилами роздрібного ринку електричної енергії, затвердженими постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 312 (з урахуванням внесених постановою НКРЕКП від 18.07.2019 № 1525 змін).
Даними на перше число календарного місяця вважаються зняті та передані показання лічильника електричної енергії в період:
* за два робочі дні до кінця розрахункового місяця;
* на третій робочий день наступного розрахункового періоду (календарного місяця).
Зняті та передані показання лічильника в будь-який інший день є вихідними даними для визначення даних лічильника на перше число розрахункового періоду (календарного місяця).
У разі неотримання до початку четвертого робочого дня місяця, що настає за розрахунковим, показів лічильника та за умови, що засіб обліку не оснащений засобами дистанційної передачі даних, фактичний обсяг розподілу та споживання електричної енергії по споживачу за розрахунковий місяць визначається розрахунковим шляхом за значенням середньодобового обсягу споживання.
Якщо за підсумками наступного місяця споживач надасть покази лічильника електричної енергії, визначення фактичного обсягу розподілу та споживання електричної енергії за період зазначеного місяця здійснюється з урахуванням наданих показів та показів, на які споживачем здійснено розрахунки.
Дотримуючись рекомендацій АТ “Харківобленерго” щодо зобов'язання вчасно подавати фактичні покази засобу обліку, Ви завжди матиме коректне визначення фактичного обсягу спожитої електроенергії.

Способи передачі показань лічильника до АТ “Харківобленерго”:
Сайт АТ “Харківобленерго”
На головній сторінці сайту знаходиться “банер-посилання” з написом “Передача показів засобу обліку”, при натисканні якого потрібно ввести дванадцятизначний особовий рахунок та покази засобу обліку.
“SMS - ПОКАЗ”
Ви можете в будь-яку годину доби передавати покази приладу обліку. Для цього потрібно: відправити SMS з номером особового рахунку та показами приладу обліку на короткий номер: 4300. У повідомленні вказати два значення у форматі “дванадцятизначний особовий рахунок”{пробіл}“показник”. Якщо Ви допустили помилку, система сповістить Вас про це повідомленням.
Сервісний центр з обслуговування побутових споживачів
За адресою: вул. Плеханівська, буд. 126/2, м. Харків, споживачі мають змогу залишити дані на терміналі, який знаходиться в приміщенні на першому поверсі.
Завантажуйте мобільний додаток “Харенерго” Це програмне забезпечення може бути встановлено на телефон або планшет. У даному додатку Ви можете додати кілька особових рахунків, передати покази лічильників за спожиту електроенергію, подивитися історію платежів, оплатити послуги "Харківобленерго" і "Харківенергозбут" та завжди бути в курсі стану Вашого особового рахунку з особистого кабінету. Ви зможете отримувати повідомлення на мобільний телефон про успішну передачу показань лічильника, про зміну тарифів, про прийняту оплату в підприємстві через функцію “оплата онлайн” та своєчасно отримати інформацію про заборгованість. Оплата здійснюється без комісій. Особистий кабінет на сайті АТ “Харківобленерго”
В особистому кабінеті з лівого боку знаходиться меню з розкривними вкладками, що містять інформацію для подальшого користування. Для введення показань вибираємо в меню вкладку “Особовий рахунок”, “Введення показань лічильника”. Вносимо достовірну інформацію в поля “Дата показань лічильника” і “Показання лічильника”, натискаємо зелену кнопку “Відправка показань лічильника” для збереження внесеної Вами інформації.
Telegram канал
Необхідно мати підключений до мережі Internet пристрій з встановленим додатком Telegram та знати особовий рахунок (дванадцятизначний код абонента). Відкрити додаток Telegram, у рядку “Пошук” набрати латинськими символами KharkivOblEnergobot або @Kooz2bot (без пробілів) та обрати потрібний канал. Після вибору боту відкриється діалог, який слід активувати, натиснувши кнопку “Start”. Для Вашої зручності бот запропонує надати карту контакту. Він буде запам'ятовувати введені Вами номери рахунків, щоб Вам недоводилось їх вводити знову. Для надання карти контактів натисніть кнопку “Надати контакти”. Для передачі показів лічильника слід натиснути кнопку “Передача показів” і далі керуватися підказками боту.
Кол-центр АТ “Харківобленерго”
Номери телефонів для передачі показів засобу обліку: 15-04 (тільки м. Харків), 067-23-40-413 , 063-05-40-413, 050-05-40-413 (м. Харків та Харківська область). Кол-центр працює щоденно та цілодобово.
Покази лічильника можна передати без з'єднання з оператором, через голосове меню самообслуговування.
Набравши номер кол-центру, потрібно натиснути “1”. Прослухати інформацію про способи передачі показань. Зновунатиснути “1”, та після звукового сигналу ввести дванадцятизначний особовий рахунок і натиснути решітку (#). Приправильному введені рахунку Вам буде запропоновано ввести показники лічильника та натиснути решітку (#). Припередачі коректних даних Вас миттєво проінформують про прийняття показань в обробку.
Другие новости